Rychlá jízda jen pro muže? Omyl!

Myslíte si, že rychlá mašina je jen pro muže? Pak se pletete! I dámy mohou ovládat tento stroj. Díky řidičáku na motorku se mohou projet a cítit vítr ve vlasech tak, jako muži. Nebojte se dámy, samotný řidičák sice stojí nějaký ten peníz, ovšem zamrkáte-li, může vám to váš miláček zaplatit. Vy mu ale na oplátku musíte slíbit, že se budete pilně učit v autoškole, a to jak na test, tak i jízdy, které jsou snad to nejdůležitější na celém řidičáku.

Sladěná od hlavy až k patě

Každý správný motorkář musí mít doma kožený oblek. Mají-li ho muži, tak také ženy. Černá kůže krásně přilne na jejich bílou kůži a vytvoří tak nádherný kontrast. Helma je nezbytnou součástí vybavení na motorku, proto by neměla chybět ani vám, milé dámy. Nechcete-li aby vám při jízdě spadla moucha do oka, noste s sebou i sluneční brýle, které vás ochrání také před září slunečních paprsků.

Menší skútr i větší mašina

Je jen na vás, na jakou motorku vsadíte. Stačí-li vám k jízdě skútr, směle do toho! Přitahuje-li vás ale mohutná, těžká mašina, nebojte se jít do ní, ovšem musí mít na ní papíry, takže opatrně.

A co vy, milé dámy? Vyhledáváte tento adrenalinový koníček? A pokud ano, řídíte sami nebo se spoléháte na partnera?

Štítky: