Hotel s nejlepší úrovní

Jedete do Jeseníků a sháníte nejlepší, komfortní ubytování za dobrou cenu? Ubytování Jeseníky nabízí tu nejlepší volbu – Sporthotel Kurzovní. Naleznete ho u vrcholku Praděd v rezervaci Petrovy kameny. Není to obyčejné místo, ale místo s,,duchem“ čarodějnických sabatů. Je zde přes
140 lůžek s možností několika přistýlek, navštívit nás můžete nejen s rodinou, ale také s firmou či školou (v případě větších akcí).

Vytvořte si u nás spoustu krásných vzpomínek

V této přírodní rezervaci se určitě nudit nebudete, jelikož se zde vyskytuje několik turistických stezek a sjezdovek. Nemusíte si s sebou balit ani lyže či kola, protože Vám poskytujeme možnost zapůjčení si sportovní výbavy, v místní půjčovně za velmi výhodné ceny. Děti se určitě zabaví v dětských koutcích a u her, které si u nás mohou půjčit. Vy si zatím můžete dojít do místního wellness (do sauny, whirpool, fitness, na masáž a další). V ceně máte také snídaně a možnost zaplatit si polopenzi. K výběru je vždy několik jídel. U hotelu je parkoviště. Nebojte se nám ozvat ani v případě, že máte zájem o uspořádání svatební hostiny a podobných společenských akcí. Jsme tu pro Vás.